Adem Ljajić, prvo požutio i odigrao svih 98. min za”orlove” a Bešiktaš, mogao biti nokautiran… (foto i video)

Promašaj koji će se dugo pamtiti: Rize u 98. minutu mogao da nokautira “crno- bijele” orlove Bešiktaša…

ISTANBUL: Regija, Sport, Fudbal, Zanimljivosti, vijesti, nedelja, 01. 00 .2019… 10: 59…  Adem Ljajić, prvo požutio i odigrao svih 98. min za”orlove” a Bešiktaš, mogao biti nokautiran… (foto i video)

Gostujući igrač, Vetrih promašio nemoguće za promašiti pri konačnih- 1: 1…

SVAKAKO DA JE SVE Sjajno počelo od starta sezone za Rize. Poslije dvije prve pobjede na red je došlo gostovanje kod Bešiktaša i tim sa obala Crnog mora je odolio. A, na obali Bosfora Rize je odnio veliki bod, ko kuća na tik do Dolmabahče saraja i krajnjih– 1: 1.

Rize je mogao kući na Crno more ponijeti sva tri velika boda.., jer je u 98. minutu Vetrih bio sam ispred gola Bešiktaša i pogodio– prečku!!!

SVE OSALO JE BILO U ONOJ NEDAJ BOŽE DA SE IKADA VIŠE PONOVI NA Vodofon Bešiktaš areni… Ostala je nevjerica na licima igrača Rizea, bila je to historijska šansa da se nađu na vrhu tabele, pa makar i poslije samo prva tri kola u Turskoj Super premijer ligi.

Čitaj još:   PONOS SVIH BOŠNJAKA

Adem Ljajić je odigrao svih 98. minuta u 74 je zaradio i žuti karton i jednu cijelu utakmicu u dresu velikog Bešiktaša.

TURSKA 1 – 3. KOLO