ADEM Ljajić asistira, Vida pogađa,”orlovi Bešiktaša se vraćaju…” (foto)

Tim sa evropske strane iz Istanbula slavio na gostovanju u mondenskoj Antaliji sa 2: 1…

ANTALIYA: Svijet, Sport, fudbal, Putovanja,Zanimljivosti, vijesti, subota, 02: 11… ¸21: 59…  ADEM Ljajić asistira, Vida pogađa,”orlovi Bešiktaša se vraćaju…” (video)

Balkanska kolonija vraća Bešiktaš na pravi put. Daleko je još vrh tabele, a tim sa avrospke strane Istabula je uhvatio ozbiljan zalet, pošto je poslije trijumfa nad Galatom, slavio i na gostovanju u mondenskoj Antaliji sa minimalnih 2: 1…

Sjajno su orlovi Bešiktaša otvorili susret. Već poslije 11 minuta tim iz istanbula je stekao dva gola prednosti. Velika zasluga pripada reprezentativcima iz dvije balkanske držaave Ademu Ljajiću i Domogoju Vidi.

Pazarac, Adem Ljajić je odlično izveo skraćeni korner, Vida sve to ispratio i glavom smestio loptu u mrežu Antalije. Bila je to četvrta asistencija našeg reprezentativca koji je potekao iz Sandžaka ove sezone.

Čitaj još:   BRAVO: Adem Ljajić u timu sezone u Turskoj (video)

Igrači Antalijespora se nisu oporavili od šoka. A samo 120 sekundi kasnije Dijabi je udvostručio prednost gostiju.

Antalija se vratila u životu u 52. minutu. Pukla je odbrana gostiju poslije odigravanja glavom Blanka. Mnogo prostora je dobio Mukairu i rutinski završio akciju. Međutim, Bešiktaš je odoleo do kraja meča.