ŠEST LAKIH KOMADA BAYERNA, BRUTALNO PONIZILI ZVEZDU NA MARAKANI: Noć čudesnog Lewandowskog… (foto i video)

BAYERN NA MARAKANI, Utrpao je 4 komada za samo 15 minuta, pogledajte golove…

BEOGRAD: Regija, Sport, fudbal, Putovanja, Zanimljivosti, vijesti, srijeda, 27: 11, 06: 55…  ŠEST LAKIH KOMADA BAYERNA, BRUTALNO PONIZILI ZVEZDU NA MARAKANI: Noć čudesnog Lewandowskog… (foto i video)

Nogometaši Bayerna u Ligi prvaka slavili su u Beogradu protiv Crvene zvezde rezultatom 6:0

Prvi gol za Bavarce postigao je Leon Goretzka u 14. minuti utakmice, a onda je na scenu stupio genijalni Poljak.

Robert Lewandowski je uništio snove nekadašnjeg prvaka Evrope.

Poljak je postigao čak četiri gola u razmaku od 15 minuta. Prvi je dao u 53. minuti, a četvrti u 68. utakmice.

U 89.minuti na 6:0 povisio je Corentin Tolisso.