NOVI PAZAR: Partizan prvak Srbije u konkurenciji juniora (Foto galerija)

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2021. – FINALNI TURNIR

Partizan prvak Srbije u konkurenciji juniora Odbojkaši Partizana osvojili su titulu prvaka Srbije pošto su trijumfovali na Finalnom turniru Prvenstva Srbije 2021. u konkurenciji juniora, u Novom Pazaru.

Partizan je u finalu savladao Vojvodinu NS seme iz Novog Sada sa 3:1 (25:22, 23:25, 26:24, 25:19). Bronzane medalje osvojili su juniori Crvene zvezde, koji su u meču za treće mesto pobedili Železničar iz Beograda sa 3:0 (25:18, 25:13, 25:17).

Tokom prepodneva, Vojvodina NS seme je u polufinalu bila bolja od Železničara, a Partizan od Crvene zvezde.

Za najkorisnijeg igrača državnog šampionata izabran je Ignjat Dopuđ iz Partizana, a njegove klupske kolege Aleksa Mandić, Stefan Janković i Aleksa Mladenović dobili su priznanja kao najbolji primač, bloker i libero. Nagrade za najboljeg tehničara i korektora pripale su odbojkašima Vojvodine Aleksi Koziću i Branku Kopitiću.

Čitaj još:   NOVI PAZAR: SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA PUTU KA ''ĐURĐEVIM STUPOVIMA''

Grad Novi Pazar bio je pokrovitelj trodnevnog završnog turnira Prvenstva Srbije za juniore, koji su u dvorani Pendik i dvorani Sportske akademije Douš organizovali Odbojkaški klub Novi Pazar i gradski Sportski savez.

piše i foto. Senad Senko Župljanin

Nebo nije granica za ljubav i podršku najmlađima

Nebo nije granica za ljubav i podršku najmlađima Učenici petog Read more

Šerif Gurdijeljac-Sve će biti gotovo pre kraja šeste runde

Mladi IBF svetski prvak u superpero kategoriji Šerif Gurdijeljac rekao Read more