BRAVO ZA FK NOVI PAZAR: Nakon sedme pobjede u nizu lider prvenstva… (foto, video)

Fudbaleri Novog Pazara savladali su u Kragujevcu domaći Radnički 1923 sa 3: 1, u X kolu Super lige Srbije, što im je bio sedmi trijumf u nizu čime su preuzeli prvu poziciju na tabeli…

NOVI PAZAR: Srbija, Sport, vijesti utorak, 06. IX… 00: 18… BRAVO ZA FK NOVI PAZAR: Nakon sedme pobjede u nizu lider prvenstva… (foto, video)

ČUDO FUDBALA: NOVI PAZAR PRESTIGAO I ZVEZDU! Iz zone ispadanja do SEDAM pobjeda u nizu- sada je LIDER SUPERLIGE!

FK Novi Pazar je pobjedio Radnički u Kragujevcu i preuzeo prvo mjesto u Superligi!

BRAVO ua izabranike Vladimira Gaćinovića, prvo su poveli u 16. minutu kada je Sead Islamović realizovao jedanaesterac koji je skrivio Filip Ivanović zbog čega je dobio direktan crveni karton.

Domaćin je izjednačio u poslednjem minutu prvog poluvremena kada je, takođe iz penala, pogodio Nemanja Tomić.

Čitaj još:   NAŠ APEL ZA POMOĆ Devetogodišnji Emir Buza boluje od rijetkog oblika raka limfnih žlijezda...

Do prvog trijumfa na stadionu Čika Dača Novi Pazar je stigao pogocima Slobodana Stanojlovića u 57. i Nikole Bogdanoviskog šest minuta kasnije.

Novi Pazar je ovom pobjedom preuzeo prvo mjesto na tabeli sa 21 bodom, jednim više od šampiona Srbije Crvene zvezde, koja ima i dva meča manje.

U derbiju 11. kola upravo će ova dva tima igrati na Džaizkoin areni.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.