IBALKAN

Vaše Pravo, Vaš Portal

CRNOGORSKI NAVIJAČI simpatično ”PROVOCIRALI” NA UTAKMICI S BIH: BUREK SA SIROM… (video)

Bosna i Hercegovina sinoć je u Podgorici remizirala 1:1 s Crnom Gorom u okviru trećeg kola grupe 3 B Lige nacija.

Utakmica je protekla u fer atmosferi i korektnom navijanju. Ipak, da ne prođe sve bez navijačkih „peckanja“, potrudili su se domaći navijači koji su na samom kraju utakmice uzvikivali su: “Burek sa sirom, burek sa sirom.”

Time su na simpatičan način “provocirali” bh. navijače, a na internetu je osvanuo i video u kojem se to može čuti.

Podsjećamo da je Zmajeve u vodstvo doveo Luka Menalo u 62. minuti dok je konačni rezultat postavio Adam Marušić 15 minuta kasnije. BiH se nakon tri kola nalazi na prvom mjestu grupe s pet bodova, a naredni meč igramo u utorak na Bilinom polju protiv Finske.

Čitaj još:   NOVIH 57 novozaraženih u Crnoj Gori: Najviše ih je u Bijelom Polju, alarmantno je u Gusinju i Rožajama... (foto)

izvor: hajat.ba

Kvartet u Novom Pazaru

Rukometni klub Novi Pazar angažovao je golmana Janka Gemaljevića, srednjeg Read more

SARAJEVO, CRVENI TEPIH: Danas počinje 24. Sarajevo film festival…