MESUT OZIL, KAPETAN Arsenala, odigrao “sexy” i razbio Leicester u Londonu…

Arsenal je slavio protiv Leicestera sa 3: 1, a jedan od najboljih na terenu bio je “TURČIN” sa njemačkom putovnicom , veznjak Mesut Özil…

LONDON: Svijet, Sport, Fudbal, Vijesti, Zanimljivosti, utorak…23.10.2018… 07: 00…MESUT OZIL, KAPETAN Arsenala, odigrao “sexy” i razbio Leicester u Londonu…

Sve je počelo golom Özila u 45. minuti za 1:1, a sjajni veznjak je kasnije upisao i asistenciju za gol Aube.

“Mislim da smo večeras igrali seksi nogomet. Ponosan sam kapiten ovog tima i igrač ovog kluba”, poručio je Ozil nakon meča.

Fudbaleri Arsenala savladali su Lester nakon preokreta u poslednjem meču devetog kola Premijer lige.

Arsenal je preokretom došao do pobjede protiv Lestera na svom terenu i slavio sa 3:1.

Povele su Lisice nakon pola sata igre nesrećnim autogolom Hektora Beljarina. Šutirao je Čilvel, a lopta se odbila o Beljarinovu nogu i završila u golu.

Preokret Arsenala započeo je Mesut Ozil golom u 45. minutu. Asistirao mu je Beljarin. Ozil je postigao 30. gol u Premijer ligi i tako postao najefikasniji njemački fudbaler na Ostrvu.

Čitaj još:   MESUT Ozil: Briga me, šta misle i pričaju o meni...

Ozil i Beljarin su imali važnu ulogu u kompletiranju preokreta Arsenala.

Beljarin je u 63. minutu “produžio” loptu koju mu je dodao Ozil, savršeno pronašao Pijera Emerika Obamejanga koji pogađa za 2:1.

Samo tri minuta kasnije, Ozil asistira a Obamejang postiže još jedan gol za ubedljiviju pobedu ekipe Unaija Emerija.

Arsenal je upisao sedmu pobjedu u sezoni, i sedmu vezanu u ligi, i sada na četvrtom mjestu na tabeli ima 21 bod kao i Čelsi na trećem i Totenhem na četvrtom mestu.

Lesteru je ovo peti poraz i na 11. mjestu na tabeli ima 11 bodova…

NAJAMNIK- Priča prema istinitom dogadjaju… (foto)