NOVI PAZAR: U derbiju Prve lige Srbije,” Pazarski plavi ubjedljivi protiv TRAJALA 3: 1…”

Fudbaleri Novog Pazara, trijumfovali danas protiv ekipe Trajala sa 3: 1, u utakmici četvrtog kola Prve lige Srbije…

NOVI PAZAR: Srbija, Sport, Fudbal, vijesti, nedeljaa, 19. 08 .2019… 21: 59… NOVI PAZAR: U derbiju Prve lige Srbije,” Pazarski plavi ubjedljivi protiv TRAJALA 3: 1…”

Fudbaleri Novog Pazara pobijedili su danas ekipu Trajala sa 3:1, u utakmici četvrtog kola Prve lige Srbije.

Gosti iz Kruševca poveli su golom Ivice Jovanovića u 22. minutu iz jedanaesterca, da bi Pazar dva minuta kasnije izjednačio preko Edina Selimovića.

Domaćin je u finišu stigao do pobede, a strelci su bili Mirza Delimeđac u 80. i Ivan Pejaković u 89. minutu.

Utakmicu na Gradskom stadionu pratilo je oko 3.000 gledalaca.

Čitaj još:   DETALJI Saobraćajne nesreće u NOVOM PAZARU- Više povrijeđenih a medju njima i DIJETE(video)

Posle nekompletnog kola, Trajal je treći sa devet, a Novi Pazar četvrti sa osam bodova.

Novi Pazar u petom kolu gostuje Kolubari, dok Trajal dočekuje ekipu Zemuna…