IBALKAN

Vaše Pravo, Vaš Portal

ARMISA Misa Kuč, najbolja crnogorska fudbalerka nastavila seriju, drži turski klub na čelu tabele prvenstva… (foto, video)

Kada je teško Fomgetu, tu je ARMISA Misa Kuč– reprezentativka CRNE GORE ušla je sa klupe u drugom dijelu meča protiv Karagumruka i dala gol vrijedan pobjede rezultatom 2: 1, u devetom kolu turskog prvenstva.

ARMISA Misa Kuč, ostala je na klupi zbog problema sa povredom rožajska golgeterka, ali je u nastavku morala na teren kod rezultata 1: 1…

U finišu meča lijepom fintom tijela napravila je sebi prostor za udarac i pogodak vrijedan nova tri boda za Fomget.

Za Misu je ovo bio 11. gol u sezoni i nalazi se na prvom mjestu liste strelkinja u šampionatu.

Veoma zapažena u današnjoj utakmici bila je i kapitenka crnogorske reprezentacije Slađa Bulatović koja je od prvog minuta bila na terenu.

Čitaj još:   DRAGINJA Vuksanović- Stanković: Žene u Crnoj Gori su BEDEM, i podrška slobodnim medijima...

Fomget je ovom pobjedom sačuvao prvo mjesto sa četiri boda više od Fenerbahčea i Galatasaraja, koji imaju utakmicu manje.

BONUS VIDEO: ARMISA MISA KUČ- PROMO

Izvor: Sportfem

ZAGREB: Kontraverzni Marko Tompson opet podijelio Hrvatsku?