IBALKAN

Vaše Pravo, Vaš Portal

SUPER SJAJNE VIJESTI IZ BEOGRADA: Treba vidjeti kako je naša LANA Pudar postala juniorska prvakinja Evrope… (foto, video)

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica isplivala je dionicu 100 metara za 56.95 u Beogradu.

BEOGRAD: Svijet, Sport, vijesti, četvrtak, 06. VII. 2022… 18: 08… SUPER SJAJNE VIJESTI IZ BEOGRADA: Treba vidjeti kako je naša LANA Pudar postala juniorska prvakinja Evrope… (foto, video)

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica, Lana Pudar, je u finalu utrke na 100 metara delfin na Evropskom juniorskom prvenstvu u Beogradu osvojila prvo mjesto.

Lana Pudar nova je juniorska prvakinja Evrope na 100 metara delfin.

Martine Damborg iz Danske osvojila je srebrnu medalju sa vremenom 58.35, a bronzom se okitila Emmy Hallkvist iz Švedske uz vrijeme 59.50.

Čitaj još:   Dr Darija Kisić KATEGORIČNA: Od korone oboljevaju samo oni koji OVO dozvole... (foto i video)

Prošlogodišnji juniorski evropski šampionat Mostarka je u disciplini 100 metara delfin završila kao druga, jer joj je zlatna medalja izmakla za svega tri stotinke.

BONUS VIDEO: Zlato i rekord Lane Pudar- 100m delfin, juniorsko EP, Beograd

izvor iBalkan.net/ (SB)

Kvartet u Novom Pazaru

Rukometni klub Novi Pazar angažovao je golmana Janka Gemaljevića, srednjeg Read more