SKANDAL U BEOGRADU: Napadnut ljekar Novog Pazara po završetku meča u … (foto)

Čovjek je s tribina ušao u teren pesnicom u lice udarilo ljekara Denisa Bošnjaka…

BEOGRAD: Srbija, Sport, Crna Hronika, vijesti… nedelja, 06.06.2021…13. 49…SKANDAL U BEOGRADU: Napadnut ljekar Novog Pazara po završetku meča u … (foto)

Klub malog fudbala FON pobijedio je ekipu Novog Pazara sa 5: 3 i osvojio titula prvaka Srbije, a po završetku meča došlo je do verbalnog sukoba igrača dva tima, poslije kojeg je lice koje je s tribina ušlo na teren udarilo ljekara gostiju Denisa Bošnjaka i teže ga povrijedilo.

Novi Pazar je u beogradskom Sportskom centru Šumice poveo je i golom Veroljuba Vukadinovića u šestom minutu, a dva minuta kasnije izjednačio je Uroš Krasnić.

Domaćin je nakon autogola Milana Mutavdžića u 10. minutu došao do prednosti, koju je uvećao Vladimir Lazić iz kaznenog udarca sa šest metara u 20. minutu.

Novopazarci su u 21. minutu najprije smanjili drugim pogotkom Vukadinovića, a potom i izjednačili preko Andreje Stojčevskog, da bi Marko Radovanović u 25. minutu pogodio za vođstvo FON-a od 4: 3.

Konačan rezultat svojim drugim golom postavio je Krasnić u 40. minutu.

Čitaj još:   CETINJE: Preminula ponosna CRNOGORKA Sonja Đonović... (video)

Po završetku meča došlo je najprije do verbalnog sukoba nekih igrača dva tima, poslije čega je lice koje je s tribina ušlo u teren pesnicom u lice udarilo ljekara gostujuće ekipe Denisa Bošnjaka.

Bošnjaku je na Vojno- medicinskoj akademiji konstatovan prelom vilice i u nedjelju bi trebalo da bude operisan.

FON je finalnu seriju plej-ofa za prvaka države dobio ukupnim rezultatom 3: 2…