IBALKAN

Vaše Pravo, Vaš Portal

SPORTSKA LEGENDA SE POKLONILA i Poljubila ruku bronzanoj Lani PUDAR… (foto, video)

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar danas je nastupila u finalu Svjetskog prvenstva u Dohi, a u finalnoj utrci u disciplini 200 metara zauzela je treće mjesto.

DOHA: Svijet, Sport vijesti, četvrtak, 15, 02. 2024… 19: 22… SPORTSKA LEGENDA SE POKLONILA i Poljubila ruku bronzanoj Lani PUDAR… (foto, video)

Čuveni vaterpolista Vanja Udovičić dodijelio je bronzanu medalju Lani Pudar, reprezentativki Bosne i Hercegovine, koja je osvojila bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Kataru, u disciplini 200 metara delfin.

Lana Pudar ponovo je napravila veliki uspjeh.

Mlada plivačica osvojila je bronzanu medalju na prvenstvu svijeta u Kataru, u disciplini 200 metara delfin.

Poslije trke, medalje je dodijeljivao čuveni vaterpolista Vanja Udovičić.

On je poslije dodijeljene medalje poljubio ruku čudu od djeteta, na šta se Lana nasmijala.

Čitaj još:   BEOGRAD: Ubijen saradnik Luke Bojovića na Zvezdari... (FOTO,VIDEO)

Lijepa scena u Dohi.

Snimak pogledajte OVDJE.

izvor Hayat.ba

Kvartet u Novom Pazaru

Rukometni klub Novi Pazar angažovao je golmana Janka Gemaljevića, srednjeg Read more