IBALKAN

Vaše Pravo, Vaš Portal

KORAK DO ZLATA: Ljiljani razbili i Srbiju…(foto i video)

Komšije su razbijene u tri seta, a ukupno, u sva tri seta, osvojili su samo 23 poena…

ASSEN: Svijet, Sport, vijesti… nedelja, 04.VII. 2021… 10.54… KORAK DO ZLATA: Ljiljani razbili i Srbiju…(foto i video)

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci nastavila je nizati pobjede ne turniru Zlatne lige nacija u nizozemskom Assenu.

Pet nastupa, isto toliko pobjeda omjer je bh. tima, a ovog nedjeljnog jutra niz je nastavljen protiv Srbije.

Komšije su razbijene u tri seta, a ukupno, u sva tri seta, osvojili su samo 23 poena.

U prvom setu slavili smo sa 25:6, u drugom je bilo 25:8, dok je bh. tim treči riješio u svoju korist sa 25:9.

Ovim trijumfom bh. tim stigao je na korak do zlatne medalje, a za to im je potrebna pobjeda protiv Hrvatske u utakmici koja se igra od 14 sati.

Čitaj još:   VIC DANA OD KOGA ĆETE SE SMEJATI SIGURNO: Muž i žena sjeli za stol da ručaju, a kad je ona iz frižidera izvadila pivo nasto je– urnebes… (foto)

Podsjetimo, pred Zlatnim ljiljanima na turniru u Nizozemskoj redom su padali Njemačka (3: 1), Rusija (3: 2), Nizozemska (3: 0 i Ukrajina (3: 0)…

izvor agencije

Kvartet u Novom Pazaru

Rukometni klub Novi Pazar angažovao je golmana Janka Gemaljevića, srednjeg Read more